Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vennék, konkrétan...

Barna96 kérdése:

Új telefont vennék, konkrétan iPhone-t, de nem tudom, hogy melyiket vegyem. Valószínűleg részletre venném, de még ez se biztos. Help?!

Figyelt kérdés

Kérdéseim: 1. Megvárjam amíg kijön az új iPhone 7? 2. Ha iPhone 5s-t vennék, nem fog elavulni a hardware 1-2 éven belül? 3. Szerintetek megéri a részletfizetés, ha nincs hirtelen 200ezrem?


Továbbá:

Szerintetek megéri az árkülönbséget az iPhone SE az iPhonne 5höz képest? vagy akkor már inkább iPhone 6s-t vegyek, de csak ha majd kijön az iPhone7 ?


Előre is köszi minden választ! :)



2016. júl. 18. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Várd meg.

2. Már mondhatni elavult, kb 3 éves telefon.

3. Nem, de egyénfüggő.


SE és a sima 5 vagy 5s fényévek tesó..


Igen, én 6s-t vennék ha kijött a 7.

2016. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az IPhone SE majdnem ugyanolyan jó mint a 6s... Szóval szerintem az jobban megérné, mivel olcsóbb.
2016. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!