Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem akar letölteni...

A telefonom nem akar letölteni semmit a play áruházról. Letöröltem néhány alkalmazást, és úgy próbáltam, de így sem töltött lé semmit. Mid azt írja ki hogy "letöltés függőben". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ujbolinditottam de így sem akar letölteni semmit.

2016. júl. 19. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy éppen frissül valami a háttérben. Play áruház vagy play szolgáltatások, ezek bármi jelzés nélkül autom. frissülnek és az android csak egy dolgot tud telepíteni egyszerre. Kapcsolódj egy hálózatra majd várj 5-10 percet és akkor tölts le vmi-t a play-ből.
2016. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de az alkalmazásokat sem akarja frissíteni.
2016. júl. 19. 14:15
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem ezt akkor csinálta, amikor nem volt a telómban sd kártya, amikor beletettem, rögtön jó lett.
2016. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!