Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 Stylus!? Kis vélemény...

LG G4 Stylus!? Kis vélemény nyilvánítás kéne.

Figyelt kérdés
mi a véleményetek, megéri-e ez telefon egy olyan embernek, aki nem nagyon használná másra, csak az alapokra, fényképezés, facebook, snapchat, képszerkesztő program, stb. szóval, ha egyszerűbb dolgokra szeretném használni, tehát nem várok el tőle profi fényképezőgépet megszégyenítő képeket, akkor megéri-e? mennyire laggol, nektek milyen tapasztalatotok van vele?

2016. júl. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az arabol sokkal jobb mobil lehet venni pl redmi 3, redmi 3pro
2016. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs de ez nem volt válasz a kérdésemre....
2016. júl. 20. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert akarsz rossz mobilt venni ha az arabol vehetsz sokkal jobbat?
2016. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert szeretem az Lg-t. és megtetszett ez a modell. arra amire nekem kéne, szerintem megfelel. ráadásul olcsóbban is hozzá tudok jutni( és nem használtan). szóval ezért akartam megkérdezni.
2016. júl. 20. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem g4-em van és annyit tudok rá mondani, hogy kuka... Inkább nézz szét rendesen, mert jobb is van ennyiért!
2016. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Egyik ismerősömnek is az van es töjélwteaen megy neki. Nincs vele semmi problemája....( a G4-el)
2016. júl. 21. 10:12
 7/7 A kérdező kommentje:
*tökéletesen
2016. júl. 21. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!