Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max 30-32000-ig okostelefont...

Max 30-32000-ig okostelefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Az első és legfontosabb szempont a megbízhatóság, évekre tervezek vele. Vagy ennyiért ne várjak túl sokat?

Konkrét márka, típus érdekelne...



2016. júl. 20. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a nagymama fónt :) 30-32ért semmi jót nem kapsz max egy egy magos 800MHz-s „okos telefont” ami semmire se jó... Tervezni azokkal meg nem lehet
2016. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Veszel egy használt iPhone-t ha csak az a lényeg hogy soká tartson.
2016. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
2016. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Azt tudnod kell hogy ha ilyen árkategóriában akarsz telefont vásárolni, kompromisszumokat kell kötnöd. Tehát mi az elsődleges szempont ami neked fontos, és melyek azok a dolgok amiket tudnál mellőzni. Nyilvánvalóan Androidos készülékek jöhetnek szóba ilyen keret mellett. Viszont azért nem annyira szűk a mozgástered, ugyanis már jelen vannak a magyar piacon olyan gyártók (mint pl a Lenovo), ami nagyon jó ár/érték arányú, megbízható okostelefonokat gyárt. Belinkelek pár készüléket, hátha valamelyik elnyeri majd a tetszésedet.


1) [link]


2) [link]


3) [link]


4) [link]


5) [link]


Illetve még javaslom ezt az oldalt: [link] -> könnyedén tudsz böngészni a telefonok között

2016. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok játszani telón kb semmivel sem facebookozni, netet is ritkán használnám, leszednék pár alkalmazást azt annyi. Inkább egy jó fényképező legyen benne mert azt gyakrabban használnám, dual sim (de ez már majdhogynem alap ennyiért. De tényleg az elsődleges hogy megbízható legyen, ne fagyjon, akadjon stb...A Lenovo ezek közül szimpatikus (2 év garit látok jópár modellre). De szerintem Android mellett még az én elvárásaimmal jó alternatíva lenne egy Microsoft teló is, vagy nem?
2016. júl. 20. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mar h lenne alap ennyiert a dual sim? A jo kamera meg megkevesbe ennyiert nem kapsz jo kameraju mobil en azt javaslom h tegyel ea egy kicsit es vegyel vernee thort
2016. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem 5mp felett már ok lenne a kamera, dual simesből meg egy rakatot látok 32000-ig
2016. júl. 20. 21:53
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
#3 na ne viccelődjél már, hogy egy már elavult több éves használt almacsutkás telefon évekre jó....
2016. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BM-Striker ***** válasza:
100%

#7


A felbontásnak semmi köze sincs a képminőséghez.


30k-s telefonokban lévő olcsó kamerákkal ne számíts értékelhető képminőségre, főleg nem levés fénynél.

2016. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"na ne viccelődjél már, hogy egy már elavult több éves használt almacsutkás telefon évekre jó...."


Attól mert neked más a véleményed, még nem kell reklamálni.

Én a kérdezőnek ajánlottam és nem neked.

Telefonálni és képeket készíteni egy régi iPhone is tud, akármennyire hihetetlen.

Én a mai napig használok egy 3210-es Nokiát például. Nem kell fotózni, csak csörögjön ha hívnak. Teszi a dolgát egy héten egyszeri töltésért cserébe.

2016. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!