Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy leszedtem...

Miért van az, hogy leszedtem a pokemon GO-t és minden működik rajta, csupán egy hiba van, hogy semmi pokemont nem dob be. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindent, körbejártam több várost, falut, újraraktam a játékot, végigfutottam a beállításokat, újraindítás és minden... Jobb alsó sarokban mutatja, hogy a közelben van de a map nem dob be és mutat semmit. A telefonom sony xperia M2. Próbáltam angol oldalakon, fórumokon utána járni de nem találtam megoldást. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

2016. júl. 20. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Poke stoppokat bedob, ahol kulonbozo cuccokat szerezhetsz? Ha azt sem, akkor vszinu nincs bekapcsolva a net a telodon, anelkul nem mukodik, csak mutatja a terkepet es ennyi.
2016. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pokéstoppok közelében vannak általában pokémonok; emg persze a forgalmas belvárosban, emlékművek/szobrok körül. És igen, net az kell hozzá.
2016. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És kövesd a lábnyomokat, ha látod, hogy a közelben van.
2016. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Pokémonok ott spawnolnak, ahol sokan járnak. Pontosabban sokan járnak bekapcsolt helymegosztással. Ha játszol Ingresst, akkor ott, ahol sok XM van (nem portálok körül).
2016. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen bevan kapcsolva a netem is és a pokestoppoket is mutatja. Körbejártam a belvárost, mindent. Lassan az egész megyét:D Minden forgalmas helyre elmentem szinte. És egy darab pokemont nem találtam 2 hét alatt.. Biztos, hogy valami hiba, de nemtudom mi. Angol tudásom meg nem olyan jó, hogy utána nézzek jobban..
2016. júl. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!