Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonon...

Hogyan tudom a telefonon beállítani az emailt?

Figyelt kérdés
Vàlasztani kell POP3,IMAP,EXCHANGE között.Mik ezek? Freemmailt szeretnék beàllítani.
2016. júl. 21. 03:57
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
A POP3-ról és az IMAP-ról itt: [link] . Az exchange-et nem tudom.
2016. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. júl. 21. 08:41
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
A felhasználó szempontjából a POP és az IMAP között a legfontosabb különbség, hogy IMAP-nál a kliensen (pl. telefonon, levelezőprogramban) végrehajtott változtatások a fiókban is megtörténnek. Pl. ha mondjuk Thunderbird levelezőprogramban törlök egy levelet, azt a fiókból is törli. Én emiatt a POP-ot használom. Egy normális kliensben (ilyen pl. a Thunderbird is) be lehet állítani, hogy a levelek ne töltődjenek le POP levelezésnél sem.
2016. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valamiért nem engedi a telefon.Màr mmindet megpróbàltam.Nem sikerült megnyitni a kapcsolatot a szerverrel.Ezt írja ki.
2016. júl. 22. 07:20
 5/5 Alain Delon ***** válasza:
Én telefonról nem mail-ezek. Akkor szerintem kérdezz meg egy szervizt vagy a szolgáltatót.
2016. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!