Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám telóról beállíta...

Hogyan tudnám telóról beállítani azt, hogy ha felmegyek Facebookra, ne látszódjon hogy online vagyok?

Figyelt kérdés
Azért kéne, mert általában csak egy barátommal szeretnék beszélni, de amint látják hogy fent vagyok, már rám is írnak, és elvárják hogy órákig beszéljünk - holott nem is rájuk voltam kíváncsi. Szóval ha valaki erre megoldást akár Facebook, akár Messenger beállításokkal, és leírná ide, nagyon sokat segítene.

2016. júl. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
messenger: megnyitod rendesen a progit, ahol mutatja h kik onlineok (talán 3. fül) ott ki lehet kapcsolni rögtön a tetején
2016. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, ment a zöld pacsi!
2016. júl. 22. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó amit az első írt, de sajnos csak félmegoldás. Amint kilépsz, már mutatja is, hogy hány perce voltál fenn, attól függetlenül, hogy "rejtve vagy". sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, ez a Fb egyik óriási hibája szerintem. Mindenféle fölösleges funkció helyett most már ezt kellene megoldaniuk végre, hogy legyen valóban rejtett mód is.
2016. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!