Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Ipone 5S telefonomat...

Az Ipone 5S telefonomat leejtettem és a kijelzője pókhálósszeren megrepedt! A LCD kijelző panelje és az érintőképernyő nem ment tönkre! Van olyan szerelő aki ki tudja cserélni csak az Üvegburát?

Figyelt kérdés
Mindenütt egybe akarják kicserélni ami 20-30 ezer forint! Van valami megoldás rá? Szerencsére minden működik csak szépséghibás, de ezért nem akarok annyi pénzt kiadni! Egy üvegfólia kellett volna rá és akkor csak az ment volna tönkre és nem az eredeti üvegbura!

2016. júl. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Iphone-ra volt pénz, de 20-30 gondot jelent mi? :D

Csak egybe cserélik

2016. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az I5S már egybekijelzős, így csak egybe lehet cserélni. Senki nem tudná külön.
2016. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az üvegfolia nagyon sok esest kibirt, nagyon sok kijelző cseretől megovott... amugy csak egyben cserelik
2016. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!