Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra az LG G3-as...

Miért indul újra az LG G3-as készülékem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy LG G3-am, március környékén kijött rajta egy hiba, ha elindítottam egy alkalmazást (pl a kamerát) akkor kifagyott a telefon majd pár másodperc után újraindult. Ezt ahogy akkor észrevettem csak alacsonyabb akkumulátorszintnél csinálta. Idegesített, akksira gyanakodtam ezért vettem egy gyári aksit bele áprilisban. Az elmúlt hétig jó is volt minden, ám ekkor jelentkezett a probléma, kikapcsolt újraindult és ezt ismételgette folyamatosan, sehogy nem lehetett bekapcsolni (LG logó majd Vodafone logó és ezt ismételgette). Csináltam hard resetet rajta, akkor már bekapcsolt, de előjött az előző probléma, hogy ha elindítok egy alkalmazást megint újraindul. Az aksi csak pár hónapos ezért gyanakszom, hogy nem az a hibás. Mi lehet a baja?

Tudom, hogy sok hasonló kérdés van itt, de a nagyja részére a hard reset megoldás volt.



2016. júl. 22. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ázott be véletlen? Akár egy kis esőbe elővetted, vagy fürdőszoba páratartalma miatt is lehet.


Nagy valószínűséggel LG-k esetén nincs beázás indikátor a sim kártya felé valahol, ahol lehetne ellenőrizni.

Sony-nál van, anno a Z-m beázott, indikátor is elszineződött, és ilyesmiket produkált miután kiszárítottam.

2016. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy beázott, mert azon a napon amikor kezdte esett az eső, bár csak annyira érhette eső amíg a kocsi ajtaját kinyitottam, mert az ajtón lévő tartóban volt a telefon.
2016. júl. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!