Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet csinálni a Tabletoma...

Meg lehet csinálni a Tabletomat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Anyukám elpakolta a tabletemet a hátizsákba és a tusfürfö kilyukadt és belefolyt a tabomba! Meg probáltam bekapcsolni de semmi kép.véletlenül bekapcsolva hagytam és elkezdet csöngeni az ébresztö és letudtam kapcsoni. öszekötötem a tvvel mer azt sejtetem müködik HDMI dugóval. és müködött. Na az lenne a kérdésem hogy menyiért és hol lehet megcsinálni ha meglehet? A tablett egyébként Fujitsu 5 space 4 angliába lett vásárolva
2016. júl. 22. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel voltál olyan hülye hogy bekapcsoltad, így valószínűleg korrodálódni fog, és használhatatlan lesz.


Ki kellett volna kapcsolni azonnal ha be volt kapcsolva, majd egy tál rizsbe szétszedve.. de már késő.

2016. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hm...

A rizs (és a só, de az ide nem jó) a vizet szívja, szárítja a környezetét,a sampon nem egészen az, ott gyakorlatilag semmit sem ér.

Szervizt kérdezz.

2016. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a bekaocsolás elött probáltam a rizses dolgot de nem segitet!
2016. júl. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!