Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtaláltam a régi iPhone...

Megtaláltam a régi iPhone 4-emet ami le volt kódolva, elrontottam sokszor a jelkódot, és most kiírta a telefon hogy iPhone letiltva. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Egy régi apple ID-t használtam ehhez a telefonhoz, de már nem tudom az email címet. Viszont megtaláltam egy papirt amire a jelkód volt felírva és be is ugrott. Van esetleg lehetőség arra hogy valahol beüthessem még egyszer a jelkódot? Törölni nem akarok semmit, hiszen a képek lennének a fontosak. És sajnos már az a gépem sincs meg ahova anno a biztonsági mentés készítettem iTunesban

2016. júl. 22. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

"Egy régi apple ID-t használtam ehhez a telefonhoz, de már nem tudom az email címet."

Mi sem tudjuk az email címed.


[link]

2016. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mond már el kérlek hol kérdeztem azt, hogy mi az e-mail címem??????? Azert írtam bele hogy nem tudom, mert az iTunesba igy pl. nem tudok bejelentkezni. Ez azert írtam bele, es minden mást hogy mit nem tudok, hogy ilyen lehetőségeket NE kapjak. Mint ahogy azt is, hogy fontosak a képek, magyarul nem akarom, hogy vissza állítodjon és törlődjön minden...
2016. júl. 22. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én se mondtam hogy tudom a címed. Le is írtam, hogy ne kelljen ezen gondolkodnod sem.
2016. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
agyhalott vagy
2016. júl. 23. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!