Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia WP 8 rendszerben hogyan...

Lumia WP 8 rendszerben hogyan tudom kitörölni egyes alkalmazások adatait és csak azt?

Figyelt kérdés
8.1 Windows van Lumia telefonomon. SZeretnék egy kis helyet felszabadítani. Csak a twitter foglal el 430 mb-ot miközben a program maga csak 20mb. Viszont sehogy sem tudom, csak az adatokat törölni. Ugyan ez a facebook-kal és még más programokkal, amiket egyébként meg akarok tartani újratelepítés nélkül.

2016. júl. 23. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy. A wp-én legjobb ha kilépsz a fészről, ha nem használod, mert a háttérben fut. Nekem is volt ilyen problémám, álandóan azt írta ki, hogy kevés a tárhely. Még akkor is, amikor tettem bele egy 12 gb sd kártyát. De mihelyt kiléptem az fb fiókból, megszünt a jelenség. Azóta csak a messenger-t használom.
2016. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!