Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt szaggatva a telefonom?

Miért tölt szaggatva a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok, használtan vettem egy telefont, de érintőképernyős hibái voltak, így visszavitteük, és adtak egy ugyanolyat, csak másik készüléket. (Sony Xperia Z1 Compact.)

Ezzel nem volt semmi probléma - idáig, merthogy ennek meg a töltése akadozik. Még egy hete sincs nálam, így biztos vagyok benne, hogy nem miattam van a probléma, nem is ejtettem el egyszersem, vigyáztam rá.


Szóval feldugom töltőre, és ugyan van hogy egy-két percig azt jelzi, teljesen jól tölt, aztán mire felkeltem megint azt tapasztaltam, hogy konkrétan másodpercenként váltja, hogy kap-e áramot vagy sem :/ Tölt-nemtöl-tölt-nemtölt.

Próbáltam más töltőt is.


Mivel lehet még azonkívül probléma? :( Ha a töltőbemenet hibás, azzal mit tehetek?



2016. júl. 23. 09:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Kicsit megkapargattam a bemenetet egy tűvel, és most jól működik. Ez most komolyan használhatott? :o

Működni fog ezentúl? :D

2016. júl. 23. 09:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Valszeg csak el volt koszolódva a csatlakozó, és ez kontakthibát okozott.
2016. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, most megint azt csinálja :(

Mit tegyek? Nem akarnám még ezt is visszavinni, mert akkor lehet a harmadik készüléknek is valami teljesen más hibája lenne - vagy akár ugyanez.

2016. júl. 23. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, ajánlottam egy osztálytársamnak(még régen), és vett egyet. Hármat is elhasznált, mert mindig valami baja volt, többnyire a burkolattal XD Nekem másfél év után aksit kellett cserélni, a hangszóró fedele lejár, az usb fedelén a gumi elöregedett. Szval elég sok baja tud lenni, de amúgy szeretem ezt a telefont :D Te hol vetted?
2016. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 2014 karácsonya óta hasunalom ezt a z1 compactomat és csak annyi gond volt vele hogy kB 1 hónapja aksit kellet cserelnem mert valami vírus tönkre tette az előtt semmi baja sem vilt és aksi csere után sincsen vele bajom. Vízben egyszer sem használtam
2016. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!