Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megnövelni a...

Hogyan tudnám megnövelni a telefonom wi-fi antennájának hatósugarát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy létezik-e olyan kis eszköz vagy antenna (Amit akár 3,5 jack vagy usb porton csatlakoztatok a telefonhoz.) amivel messzebb lévő wi-fi jelet is tudnék fogni. Szóval növelni szeretném a távolságot amiben még tudok wi-fit használni.


Esetleg valami ehhez hasonló? [link]



2016. júl. 23. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél az rádió antenna.

A telefonod wifi vételének nincs hatósugara.

Tehát nincs mit növelni.

A wifi hálózat hatósugarát kell megnövelni hogy elég erős legyen a telefonodnak.

Pl. egy repeater segítségével.

[link]

2016. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi az amit linkeltem ;)

Értem én, hogy az router hatósugarát kéne megnövelni. De én nem saját hálózatról beszélek. Nyílt hálózatot szeretnék messzebbről használni. Nyilván nem 6km-el arréb a bevásárló központ free wi-fit :'D. Csak néhány 10 méterrel arré kellene fognom a jelet.

2016. júl. 23. 16:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet bármilyen eszköz, telefonhoz, nemtelefonhoz köthető. A lényeg, hogy nem saját hálózat jelét messzebbről szeretném fogni. Ja és miért nincs mit növelni? Akkor szerinted puszta véletlen, hogy nagyobb eszközök pl Laptop messzebbről képes fogni a jelet? Sőt laptophoz vannak is ilyen eszközök wi-fi adapter. Amivel tényleg messzebről képes fogni a jelet. Akkor ez is véletlen, meg kamu.
2016. júl. 23. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
telefonra nincs, a a router wifi jelét lehet erősíteni
2016. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Egy méretezett/irányított külső antenna segíthet. De mivel a telefonokon nem jellenző a külső antennacsatlakozó, ezért a csatlakoztatása nem olyan egyszerű. Vagy egy nagy érzékenységű wifi adapterrel fogott jelet oszthatod a készülékre.
2016. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"pl Laptop messzebbről képes fogni a jelet?"

A telefonod is veszi, de válaszolni nem tud, kicsi a teljesítménye.

Ez a kommunikáció.

2016. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos tavolsagon kivul hiaba fogod a wifi ruter jelet mert a telo nem tud olyan erovel visszasugarozni hogy a ruter eszlelje megfelelo erosseggel. Szoval felejtsd el.
2016. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!