Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam:...

Melyik telefont válasszam: Microsoft Lumia 435 vagy CAT B30?

Figyelt kérdés
Keveset használok telefont, csak telefonálok,sms,néha facebook, melyiket válasszam? Tudom sok a külömbség, de nem tudom eldönteni, kérlek ne írjatok olyanokat, hogy te **** mert ilyen kérdést raktam fel, köszönöm!

2016. júl. 23. 20:44
 1/3 meszike91 ***** válasza:

Ennek így tényleg semmi értelme. Két teljesen más telefonról van szó.


Neked kéne tudnod, mi nem ismerjük az igényeidet. Mindkét telefonnak teljesen más a piaca, nem lehet őket összehasonlítani.

2016. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a kérdés, csak azt kell eldöntened, hogy szükséged van-e okostelefonra egyáltalán. Ha ezt sem tudod biztosan, akkor szövegbevitel (már nyugodtabb körülmények között) Lumia esetén egyszerűbb, meg arra van Facebook kliens, emiatt az lehet kedvezőbb, ugyanakkor arra jobban kell vigyázni, illetve gyakrabban tölteni.
2016. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem már el is döntöttem!
2016. júl. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!