Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim adaptert honnan...

Dual sim adaptert honnan rendelhetek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nekem van egy iphone 5c telefonom de mivel egy sim kártyát kezel így nekem kelene hozzá egy sim kártya adapter. De nem tudom honnan rendelhetnék. Már próbáltam googleba de csak a bluetooth verziót dobta ki de nekem az nem lenne jó. Lenne valaki olyan kedves és linkelne nekem egy oldalt ahol meg lehet rendelni? Vagy esetleg tud eladót?

2016. júl. 24. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemlehet. Hogygondoltad a szoftver mitfog csinálni?
2016. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van egyébként az előző válaszlónak.

Amit én linkeltem, az sem valódi Dual Simes telefont fog csinálni az iPhone-ból, csak szoftveresen ki lehet választani, hogy az adapterben lévő kártyák közül melyiket használja. A kettő egyszerre nem fog működni.

Ez csak arra jó, hogy megkíméljen az állandó SIM kártya cserélgetéstől.

2016. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért kell hogy ne kelljen mindig cserélgetni csak szoftveresen átállítom és annyi.
2016. júl. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!