Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy Wayteq xtab 7x Quad tabletem..es nem tudom hogy,mi a baja..mert egyszer csak ki kapcsolt,es a mikor probalom be kapcsolni akkor ki adja a Wayteq feliratot es kezd forosodni

2016. júl. 24. 13:28
 1/2 Lájsz ***** válasza:
A forrósodásnak mindíg van oka. Valamelyik alkatrészed megadta magát és zárlatos lett,esetleg nedvességet kapott a tablet.
2016. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 huussmusi válasza:

Kedves kérdezö!

Nekem is ugyan ez a tabletem és nekem is ugyan ez volt a problémám és nekem szervizbe megcsinálták .Ez szerintem a wayteq gondja hogy le áll a szoftvere.Ha nem garanciás akkor irjatok az áruháznak emailt és küldjétek vissza .Ne nyulkálj bele mert nem csinálják meg .Nem kell adatot menteni mert ez csak ugynevezett szoftver frissités itt meg maradnak fontos fájlok mint például képek .Extreme digitálnál vettétek .Jelenleg az én tabletem virusus most én azzal bajlodok.

2016. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!