Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy megy ez a telefonbiznisz?

Hogy megy ez a telefonbiznisz?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is folyamatosan új és új telefonokat árul, garanciával stb, Samsung Galaxy S6, Iphone 5s,6s stb, de nem tudok rájönni, hogy honnan van nekik? Használt telefonokkal is kereskednek, viszont ebből élnek. Nem lopják, és nincs belső emberük sem az Apple ben sem a Samsungban, sőt, mobilos üzletben sem :D Valaki foglalkozik még ilyennel? Esetleg leírná a titok nyitját, a kezdőtőke, meg a keresett telefonokat vegyél kommenteken kívül?

2016. júl. 24. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha van ilyen ismerősöd, akkor kérdezd meg tőle, hogyan csinálja. Neked talán elmondja. Sajnos nekem csak csóró ismerőseim vannak...
2016. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt a környéken csak ők csinálják, és idősebbek is tőlem, nem őriztünk együtt birkát velük, szóval kétlem, hogy elmondanák.. Az az ő üzletüket is rontaná..
2016. júl. 24. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet külföldi telefonok. Anno, ezer évvel ezelőtt, az egyik ismerősöm Románba hordta ki az új telókat, mert ott drágábbak voltak.
2016. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez a cikk jól összefoglalja a lényeget: [link]
2016. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. júl. 24. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Áfacsalás. Nem egy bonyolult dolog, és simán megérheti.
2016. júl. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én Szerbiából tettem fel ezt a kérdést. Tegyük fel, hogy megveszik Magyarországon az új telefont, leáfázzák a határon, és itt Szerbiában eladják a telefont a teljes árán, netán tesznek rá egy picit, így az áfa + a telefon ára marad meg nekik? így nyereséges? Vagy hogy gondoltad?
2016. júl. 27. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont így megy ez.

Egyébként én is vajdasági vagyok tesó. :D Pacsi

2016. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mekkora biznisz :D Nagy pacsi:)
2016. júl. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!