Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom aktiválni az iphone...

Nem tudom aktiválni az iphone 6 készülékemet. Mi lehet a probléma és mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gyári beállítások visszaállítását csináltam a telefonomon (csak a beállításokat törölte, az adatokat nem) és amikor aktiválni akartam, először nem csatlakozott a wifihez (mindig azt írta ki hogy helytelen a jelszó, pedig több wifivel is próbálkoztunk, mobilhálózaton sem lehetett és iTunesszal sem. Aztán egy kód nélküli wifire sikerült csatlakoznia, megcsinálta az aktiválást, de amikor megjelent a kezdőképernyő, pár másodperc múlva újra visszadobott az aktiváláshoz. Ezt eljátszotta párszor, azóta nem tudok vele mit csinálni. Most megint nincs kód nélküli wifi, az otthoni kódoshoz meg nem tud csatlakozni. Resetet már csináltam párszor, az sem segített. Van valakinek ötlete?
2016. júl. 25. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
dugd föl itunesra
2016. júl. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!