Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki Eustock-ról...

Rendelt már valaki Eustock-ról redmi 3 telót? Van teljes magyar nyelv rajta?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Redmi note 3 prot vetten, vásárláskor, amikor megrendeled akkor a megjegyzéshez oda kellett írnom hogy global stabil verzióval(hivatalos, frissíthető verzió, nincs magyar nyelv) vagy ilyen módosított verziót kérek(tud magyarul, de nem frissül a rendszer mert nem eredeti). Na most hogy az a fordítás hozza-e az elvárt szintet vagy az is ilyen igénytelen félig angol, félig magyar nem tudom. Mivel én amúgyis angolul használok gépet, telefont meg úgy kb mindent amit lehet, nem is volt kérdés hogy az eredeti, frissíthető global stabilet kérem-e hozzá.
2016. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hajnal Márton válasza:
van, teljesen magyar nem lesz probléma
2016. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!