Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 hangszóró hiba?

David76 kérdése:

Samsung galaxy s5 hangszóró hiba?

Figyelt kérdés
A telefonom hangszórója illetve mikrofonja nem működik. Ez abban nyilvánul meg, hogy nem tudok zenét lejátszani, a YouTube videóknak nincs hangja stb.. Viszont ha például Skypen beszélek valakivel kihangosítva, akkor tisztán hallatszódik minden és minden gond nélkül tudunk beszélni. Viszont ha nem hangosítom ki,akkor sem én sem az akivel beszélek nem hall engem. Vagy,ha például a Csengőhang hangerejét állítom akkor is tisztán kivehetőek a hangerő különbségek. S Voice nem működik. Hangrögzítőn nem tudok hangot velvenni. A saját készítésű videóknak sincs hangja.. Nyomtam már egy System resetet is, de az sem oldott meg semmit.

2016. júl. 26. 17:07
 1/1 anonim válasza:
Varázs ütés vagy szervíz
2018. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!