Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri külföldi rendelős...

Megéri külföldi rendelős oldalakról (pl. Ebay, Aliexpress) megrendelni a telefonokat (esetleg bármi elektromos kütyüket)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sok veszélye van az ilyesminek, én leginkább mégis attól félek, hogy ezekre az eszközökre nem érvényes a garancia, így ha esetleg valami baja történik, nem tudom elvinni a szervizbe :(

2016. júl. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

nem

max tinydeal, gearbest

2016. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nehéz kérdés, de ismerősöm rendelt egy telót ebayről, és mindig ilyen hülye hangot adott ki japánul vagy tudom is én, de hát arra nem tudsz garanciát felhasználni, mert ez nem műszaki hiba
2016. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha EU-s raktárról küldik, akkor nagy gond már nem lehet.

Pl: [link]

Ezek mind itt vannak EU-s raktáron. Pár nap alatt kiküldik, nincs VÁM kezelés, garancia is megoldható ha arra kerülne sor.

Ha külföldi rendeléssel kapcsolatos kérdésed lenne még, nyugodtan tedd fel ezen a fórumon: [link]

Az összefoglalót viszont olvasd át kérdés előtt.

2016. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!