Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Microsoft...

Mi a véleményetek a Microsoft Lumia 950-ről?

Figyelt kérdés

Teszteket olvastam, de személyes tapasztalatok, véleményekre jobban kiváncsi lennék.

VAgy az árkategóriájában van jobb is?



2016. júl. 26. 21:55
 1/6 anonim válasza:
10%
Ne vegyél szerintem, nehéz irányítani lassul, elavult is meg még sorolhatnám.
2016. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy az első válaszoló még csak képről sem látta a telefont. Amúgy nagyon könnyen kezelhető, gyors, akadásmentes, nekem a külseje és az anyagának a fogása is tettszik. Annyi, hogy ez a telefon nem olyanoknak való, akik mindig a legújabb játékokkal szeretnének játszani stb. Ez a telefon inkább azoknak való, akik inkább neteznek, videókat néznek, fotóznak, dolgoznak vele. Nekem nagyon tettszik benne a Continuum funkció is. Jelenleg egy Lumia 930-asom van kb. 2 éve, tökéletesen működik, nem lassul és nem is akadozik. Volt szerencsém kipróbálni a Lumia 950-et és az XL-t is.
2016. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
de volt microsoft telefonom...nem csak képen
2016. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de amúgy oda is írtam, hogy "szerintem".
2016. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elavult? 1 éves sincs. Nem játékra kell de szerintem azért azokat is simán vinné, legalábbis a videók alapján.
2016. júl. 27. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A játékos részét arra értettem, hogy nincs meg rá az összes/legújabb játék. Amúgy meg tényleg szépen viszi a játékokat, amik elérhetőek rá.
2016. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!