Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb teljesítményű, jó kamerás...

Jobb teljesítményű, jó kamerás okostelefon max.70. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni Lenovo A328 telefonomat, mert enyhén szólva használhatatlan a kamerája, és lassú, kis teljesítményű. Nincs preferált márkám, és nem is feltétlenül gondolkozom Samsungban vagy csak Lenovóban. Véleményeket, tapasztalatokat, javaslatokat szeretnék kérni, hogy ha max. 70.000 forintot szánok rá, milyen lehetőségeim vannak (természetesen nem Samsung Galaxy S7 és ehhez hasonló csúcstelefonok szintjén gondoltam a jó kamerát, csak azért szeretném a jó pillanatokat jobb minőségű képeken megörökíteni).

2016. júl. 27. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Redmi Note 3 Pro(nekem ez van, kíváló telefon): [link]

Vernee Apollo Lite(ez erősebb, szintén jó telefon, csak én allergiás vagy az MTK-ra ezért nem ezt vettem): [link]

2016. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ezekre érdemes rákeresned:

Huawei P8 Lite

Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy A3

Samsung Galaxy A5

Honor 6

Honor 5X

Alcatel One Touch Idol 3


- Ezek mind erős teljesítményű, szép képet alkotó telefonok. De ha nagyon rámegyünk a fényképkészítésre, akkor ezek lehetnek a legjobbak számodra:


LEAGOO Elite 1

Cubot X15

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

2016. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
+1 redmi note 3pro
2016. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
+1 redmi note 3pro
2016. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

azt se feledd hogy a sony kesziti a legjobb minosegu kamerakat telefonokba!

[link]

2016. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5#


A legrosszabb képeket csinálják a sony felsőkategóriás telók a konkurenciához képest.

A megapixelek az paraszt vakitás.

2016. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Sony z1,2,3,5

Samsung s 6,7

Iphone 6,6s

2016. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!