Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite Android Marshma...

Huawei P8 Lite Android Marshmallow (6. 0)?

Figyelt kérdés
Üdv! Úgy 2 hónapja vettem egy P8 Lite-t, és még nem jelezte a frissítő, hogy elérhető lenne a 6.0-ás android a készülékre, viszont tudtom szerint már kijött a telefonra. Kaptam is egy linket ( [link] ami alapján állítólag fel tudnám tenni rá, állítólag ez hivatalos is, mégis hogyan kellene feltelepítenem? Ráadásul, ez tényleg hivatalos? Ha igen, miért nem jelzi magától a frissítő a telefonomban?

2016. júl. 27. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit, T-Mobile előfizetéses a telefon!
2016. júl. 27. 16:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Recovery-ből lehet telepíteni a zipet.

De nem ajánlom mert látszik nem értesz hozzá, gondolom téglára nincs szükséged.


Ha függő telefon, akkor várj még, arra később fog megérkezni!

2016. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja látom közben írtad T-Mobile-os.


Akkor várnod kell.

2016. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem értek hozzá túlságosan!:D És mennyit kellene még várni?
2016. júl. 27. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt max a Huawei szoftverosztaga tudja megmondani, én nem tartozok közéjük.


Máskor ne vegyél függő telefont, mert függetlenek olcsóbbak, persze ha nem a MediaMarktba veszed hanem netről vagy normálisabb gsm boltokban.

2016. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem semmi próblémám azzal, hogy telekomfüggő a mobilom, csak nem tudom, mennyit kellene még várni az új androidra... De fix, hogy kijön erre is, nem?
2016. júl. 27. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is T-mobilból van a telefonom, de már felraktam rá a 6.0-át, nem várok éveket a szolgáltatóra, míg máshol már több mint 3 javítás érkezett a 6.0-ra.


Ha leírod, hogy milyen Build számú android van most éppen a telefonon, tudok segíteni egy egyszerű módszerrel.


Beállítások -> legalul Telefonról -> Build-szám. Ha jól emlékszem C432B171.

2016. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írok privátot!:)
2016. júl. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!