Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5s ára mennyivel...

Az iphone 5s ára mennyivel fog kb csökkenni az Istyle-nál a legújabb iphone megjelenése után?

Figyelt kérdés

érdemes megvárni, vagy i7 után nem is lessz ott kapható 5s?

Vélemények?


2016. júl. 27. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Tök mindegy 2 éves teledont nem éri meg megvenni
2016. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy erre "van" pénzem
2016. júl. 27. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyi pénzed van, akkor vegyél egy jobb androidot! Ár/érték arányban az 5s elég szar. Nem mellesleg az összes iphone túlárazott, a tudásához képest

Btw iphoneom van, mielőtt valaki szerint elfogult androidos lennék, mondjuk android is van:D

2016. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már nem lesz kapható ott. De máshol egy ideig még biztosan. Szerintem idén már nem csökken sokat az ára (max egy 10es szerintem), meg az 5S ára egyébként is szerintem az SE árától függ, a 7-eshez nem nagyon.
2016. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válszt! :)
2016. júl. 27. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem se vegyel 5st vicc h meg mindig annyit kernek erte.. En max 35ot adnek erte ujonnan
2016. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!