Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felpúposodott aksi a telefon...

Felpúposodott aksi a telefon hibája? Ha teszek bele új aksit, fog menni, vagy az is felpúposodik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Előbb tedd bele az újat és kiderül.

Egy ezrest kibírsz.

2016. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp tegyél bele újat, ha kidurran az aksi akkor a telefonban is komoly kárt tehet. Nem hiszem hogy a telefon lenne a hibás, lehet hogy szimplán csak elhasználódott.
2016. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint tényleg.


Egyébként nem is tudtam volna tovább használni, ugyanis felment 100%-ra, 15 perc alatt le 75-80%-ra, majd restartolt, kiírta, hogy 10%, hirtelen leugrott 5-re és onnantól kezdve nem lehetett elindítani, csak ha csatlakoztattam töltőt.


Ma vettem új aksit bele, így már jó. Remélem nem fogja felpúposítani. Bár az aksi is 3-4 éves volt már benne. Szal lehet az volt csak a baj, hogy eljárt felette az idő. :)

2016. júl. 28. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez biztos attol volt hogy napon hagytad es tulforrosodott
2016. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!