Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont válasszam?

Melyik okostelefont válasszam?

Figyelt kérdés

Eddig még egy sem volt nekem, de a kőkorszaki mobilom már nem fogja sokáig húzni, a tabletom is már elég öreg, azt csak játszásra használtam és már eléggé lassú, az újabb játékok már nem is nagyon működnek rajta. Szóval keresek egy olyan telefont, amin elmennek az újabb játékok is, akkuja ne legyen üres 3 óra használat után és plussz pont, ha szép képeket csinál. Nem kell csúcsminőségű telefon, szeretném ha 300 euróba beleférne. Ki mit ajánlana?


Iphone semmiképp nem kell.



2016. júl. 28. 16:44
1 2
 1/15 BM-Striker ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
2016. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Esetleg valami erős Huawei 3GB RAM. octacore proc jó GPU


a gsmarena phone findert nézd meg.


beállítottam 3GB RAM minimum

300eur maximum

12MP kamera minimum

[link]



szűkítsd androidra az OS-nél

2016. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%

Az mind 1 hogy iphone vagy android egy drágabbik fajtából az android is van már olyan mint pl az iphone (pl galaxy s7)


Viszont ha még nem volt okostelefonod soha sem akkor szerintem elég lesz egy kb 50k korüli neked, mondjuk ez is attól fugg mit akarsz rajta csinalni nekem pl ascend p9 van de én ezen mindent csinálok netezek, chat, youtube, spotify, stb, stb...


De mint ahogy említetted is hogy beleférjen 300€ ba pl neked jó lenne a galaxy a5 (2016) és ez az említett ár kategóriában van, amugy hány éves vagy ha megkérdezhetem?

2016. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 BM-Striker ***** válasza:
100%

#3


Teljesem mindegy, hogy hány éves a kérdező.


Az számít, hogy szeretne egy jó Android-os telefont, egy elavult helyett.

2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Android jobban bejön nekem, és mivel az összes játékom is ott van ezért biztosan tudom, hogy majd továbbra is fognak működni a telefonomon.

Amúgy 22 éves vagyok nem tudom, hogy ez miben befolyásolná a válaszokat itt, de mindegy.

Jelenlen egy huawei és egy htc telefonnal szemezek, de mindig jó újabbakat is megnézni. Nem szeretnék rosszul járni vele.

Köszi az eddigi válaszokat.

2016. júl. 28. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Használtat is vennél vagy csak újonnan?


Illetve nem tudom ez a 300 euró a max keret vagy csak szeretnéd, mert van egy telefon OnePlus 3 ez olyan 400-405 euro ár/arány kategóriában nagyon jó

2016. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BM-Striker ***** válasza:

#6

És nem kapható Kelet-Európában bolti garanciával.

2016. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
+1 redmi note 3pro v meg vernee appolo lite
2016. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Használtat nem szeretnék venni. A max ár meg 300 és nem is szándékozok az fölé menni, mert 2 év múlva majd jönek nekem, hogy jaj ez már 2 éves, elavult, már nem támogatják... vegyem meg az új verziót. Csak mint a tabletemmel.
2016. júl. 29. 09:01
 10/15 A kérdező kommentje:
A Xiaomi Redmi Note 3 Pro tényleg jól néz ki és valami ilyenre is gondoltam, de itt nem árulják. Voltam Media Marktban is de nincs nekik meg. De találtam egy másikat, ami szintén nem rossz, az lenne a ZTE Axon. Valakinek esetleg van ilyen telefonja, vagy tud róla valamit? Zsákbamacskát nem szivesen vennék.
2016. júl. 29. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!