Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

P.Styles kérdése:

Milyen telefont vegyek? IPhonet olcsón valahogy?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy vettem zsebpenzembol 3hónapja egy iPhone otot. Első iPhoneom volt nagyon szerettem de tonkre ment. Valószínűleg atvertek a lenyeg h visszakaptam az arat (68k). Megfogadtam hogy többe ilyen gsmben nem veszek.

Tehát az a problémám hogy iPhonet szeretnek de mind dragak (5stol felfele nezelodok) es mas jo telefonok is kB 150ezerbe kerülnek(Samsung s6,Huawei p9 stb :(()

Milyen telefont vegyek ami tenyleg nagyon jo de megfizetheto? Es iPhonet nem lehet valahogy olcsóbban venni?



2016. júl. 28. 20:46
 1/9 amcsih ***** válasza:
46%
használtan 5s már 80ezerért kapható
2016. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
5s mar nagyon regi az mar nem eri meg en ezeket ajanlom: redmi note 3pro, redmi 3pro, vernee thor, vernee appolo lite, LeTv 1pro. Az olcso megoldasokrol meg az a velemenyem h mind atbaszas
2016. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lenovo Zuk Z1
2016. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt azért beszéljük már meg, hogy milyen árba gondolkodsz, mennyire szeretnél "lejjebb menni"?
2016. júl. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen olcson jo telefont tiszta átbaszás volt

Hát most ugye az előző telefonból visszakapott pénzem 70ezer.Apa ad hozzá még 20 ezret és anyukám is ennyit

Tehát maximum 100-110 ezerert tudnek nezni

2016. júl. 29. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

5S mai napig jó telefon!

Akik itt írtak androidos szutykokat,nem értenek semmihez!

Az iOS nem android,szóval nem kell összekeverni a kettőt.Az iOS-es eszközök sokáig maradnak támogatottak,és nem lassulnak be,azaz sokáig élvezheted a támogatottságát,míg egy androidos telefon max.1-1.5 évig bírja,belassulás nélkül(igen,az S7-ről beszélek).

Szóval én azt javaslom,hogy vehetsz 5S-t is,de én inkább a helyedbe i6-tól felfele vennék(kijelző méret miatt is).

2016. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Menj fel egy kinai oldalra , tinydealra esetleg és olyan telefonokat találsz olcsón hogy leveri az iPhonet mint vak a poharat.
2016. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én kb egy éve vettem egy Iphone5-öt használtan, de fontos hogy magánszemélytől (pl jófogás) és nézd meg alaposan mielőtt megveszed, légy türelemmel, nekem a tizedik volt ami bejött, mai napig tökéletes állapotban van gyors nincs vele gond :)

én is az 5s-t ajánlom már kilencvenért nagyon pöpecet lehet venni használtan, de ne vatera, hanem nézd meg élőben

2016. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom enis inkább iPhone parti vagyok nem véletlen hogy ilyen népszerű.

Most kaptam pénzt névnapomra reménykedem h rasegitenek egy iPhone SE re.De ha nem akkor az 5s is tokeletes

Koszonom a válaszokat! :)

2016. júl. 31. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!