Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt az okos telefonomma...

Mi történt az okos telefonommal? Súlyos hiba!

Figyelt kérdés

Minden tökéletes volt, majd egyik pillanatról a másikra megzavarodott és azóta olyan, mintha legalább 3 ember folyamatosan össze vissza nyomkodná az érintőképernyőt. (Amikor a hiba beállt: A bal kezembe a hajszárító volt, amivel a hajam szárítottam, jobb kézzel pedig a telefont fogtam. Lehet, hogy valami elektromos feltöltődés zavarról van szó?)


Nem tudok vele mit kezdeni. Belép minden menübe, megnyit és elküld dolgokat, felhív embereket. Üzenetet írni se tudok, mert össze vissza írások jelennek meg (vsxyvyxvsg sfljsadf w isdfos sdfjs)


1 hónapja telt le az 1 éves jótállás. Alcatel Onetouch Pop C7 készülékről van szó.


UI: Ha szervizbe kell adnom kb. menyibe kerülhet?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 29. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A telefon érintkezési panelje mehetett tönkre, akkor szokott ilyet csinálni. Szervizbe megjavítják, de hogy mennyiért azt nem tudom.
2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!