Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eleg lesz ez a 16GB?

Eleg lesz ez a 16GB?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy új 16GB-s iPhone 5S-et iOS 9.3.2-vel. Felraktam rea az appokat amiket tudom hogy hasznalom (8app). Így maradt 9.6GB üzenetekre zenékre és fotókra. Én kb. 50zenére és úgy 1000fotóra számítok hogy lesz. El fog férni?

2016. júl. 29. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
bőven. amúgy meg nem jó a túl nagy tárhely, mert rengeteg felesleges szart rápakolsz, mondván ráfér, csak aztán ami kell azt pont sose találod meg, meg amúgyis egy nagy katyvasz lesz az egész telód.
2016. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnyugodtam. Amugy egy kicsit tartottam mert előttem egy 5-ösöm volt 32GB tárhellyel és meg voltam szokva a bő tárhellyel és hogy mindig volt megmaradva kb 10-15GB
2016. júl. 29. 19:32
 3/4 B. Levente válasza:
Bőven elég lesz.
2016. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mégsem lenne elég, használ ún. stream és felhő szolgáltatásokat, pl. Spotify, Google Play Zene, Google Fotók, stb...
2016. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!