Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Az iPhone 6sem vízbe...

S. O. S! Az iPhone 6sem vízbe esett, mi baja lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Fürdés közben, a telefonomat bele ejtettem a vízbe de egybol utana is nyúltam igy kb a 5-6 másodpercig lehetett víz alatt. Azonnal ki ugrottam vele, es szárazra toroltem, tudni kell hogy extra erős képernyő védő fólia volt rajta, ami felül vizes volt de ala egy csepp víz volt, valamint hogy szinten erősen tartó, kemeny hátú tok volt rajta utana levettem es a telefon hátulja száraz volt! Azóta eltelt kb 25-30 perc a telefon tökéletesen működik, es akkor is egybol reagált. A töltő lyukba is be nyúltam es kitöröltem, de szerencsére ott sem volt egy cseppnel tobb víz.

A telefonra van garancia, de meg sosem használtam 2 ev alatt, es tudom figyelnem kellett volna de baleset volt, es tenyleg nagyon rosszul érzem magam miatta. Segítsetek, szerintetek ennyi ido alatt lehetett valami komoly baj?



2016. júl. 29. 19:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*alatta egy csepp víz volt, bocsánat a helyesírási hibákért, elegge meg vagyok ijedve!*
2016. júl. 29. 19:58
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Most mi a probléma? Ha működik, akkor nincs baja. Ha zárlatos lett valami, akkor azt észreveszed, mert nem jó. Ez nem betegség, nincs lappangási ideje.
2016. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Gyorsan szedd ki az akksit (elötte kapcsold ki a telót) és kb. 3 napig ne nyúlj hozzá.

2. Szólj a szüleidnek (számíts arra, hogy nem fognak örülni)

3. Nézzétek meg, hogy ilyenkor van-e garancia.

4. SEMMIKÉPPEN SE dugd be a töltőbe, vagy birizgáld, mert a végén még megráz az áram!

2016. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
#3 oszt, hogy szedje ki az aksit?
2016. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
95%

#3. válaszoló: hogy a francba szedje ki az akkumulátort? 😃Az iPhone-nak nem lehet leszedni a hátulját!Max. hogyha beviszi egy szervízbe,vagy oda ahonnan vette,onnan fel tudják küldeni Pestre vagy nem tudom hova.

Kérdező: Ha eddig nem volt semmi baja,akkor jó a telefon,de egy ideig szerintem ne töltsd fel,hagyd még egy kicsit megszáradni :)

2016. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az iPhone6 modellek mind vízállóak papíron nem de gyakorlatilag igen mert a kijelző elég erős gumi tömítést kapott annyira hogy például az s7 el együtt vödörbe tették és egy folyóba dobalgatták majd víz alatt hagyták és a szifon nyert a galaxyval szemben
2016. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 és #5 nekem nem ájfonom van, hanem józan paraszti ésszel gondolkozom.
2016. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel se lehet kiszedni az aksiját, nem csak az almacsutkás telefonból


A google meg neked is ingyen van

2016. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha mukodik akkor orulj neki, ez tenyleg nem betegseg, ha baja van azt azonnal latod, nem 1 ora, 1 nap mulva...


csendesen megsugom a gyari garancia csak MEGHIBASODAS ellen ved


AppleCare + az ami ilyen viz/tores/tuz/villam-kar eseten fedez teged... a sima gari NEM!!

2016. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Hogy még akksi miatt is szervizbe kelljen vinned... Egyébként az összes eddigi telefonomból ki lehetett venni az akksit. Ha meg ott a gúgli, akkor a kérdező miért nem nézi meg ott.
2016. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!