Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok meg régi képeket...

Hol találok meg régi képeket a telefonomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lg g3 mini telefonom van és legutobb mikor szervizben volt egy Samsung Core Prime-ot kaptam helyette és mikor beletettem a memória kártyát olyan régi képeket is mutatott a galéria amik már régen törlődtek és az LG telefon nem mutatja . Az érdekelne , hogy ezeket a képeket hol tudom megtalálni? A Samsung telefonon egy olyan mappába voltak ami ugy nez ki mint egy objektív amikor fénykép készül és azthiszem , hogy színes is volt.

#telefon #Lg G3 mini
2016. júl. 29. 20:23
 1/2 anonim válasza:
Fájlkezelőben benne van. Ha nincs a telón (amit nem tudok elképzelni) akkor telepítsd fel. és ott majd mutatja hogy mi van a telefon memóriában és mi van sd-n.
2016. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt de ott se talalom:(
2016. júl. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!