Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 Mini okostelefonom a...

LG G2 Mini okostelefonom a következőt írja ki: Sajnos az LG Billentyűzet leállt! Ezáltal nem tudom beírni a feloldó kódomat! Többi lent?

Figyelt kérdés
Sokszor próbálkoztam újraindítással, akkumulátor kivétellel, de semmi. A pin kódot be tudom írni és a segélyhívás is működik rajta de belépni nem tudok. mi a teendő? a válaszokat előre is köszönöm

2016. júl. 30. 12:40
 1/1 anonim válasza:
LG Optimus F6 billentyűzetem ugyan ezt csinálta kb 1 éve. Én ezt úgy oldottam meg, hogy beléptem a Play áruházba, majd a beszélőt választottam, ahol angolul mondtam hogy "keyboard". Itt letöltöttem egyet, majd a beállításoknál beállítottam és ezt használtam. Remélem ez segítség a későbbiekben, ha majd fel tudod oldani a telefonodat! Arra nincsen ötletem sajnos, de sok sikert.
2016. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!