Honor 7 vs P9 lite?

Figyelt kérdés
Totál tanácstalan vagyok, hogy melyiket vegyem. Az eddigi telefonjaimnak 1 ev es 3 honap volt az elet tartalma (eskuszom semmi extrara nem hasznalom, csak arra amire minden mas ember) biztos szerencsetlen vagyok es evek ota csak a selejt rossz keszulekeket fogom ki. Szoval aki rendelkezik ilyen telefonnal, vagy barmit tud rola, akkor kerem segitene nekem a velemenyevel?

#vásárlás #tanács #Huawei #Honor 7 #nemtudommegmitirjak #koszikoszi
2016. júl. 30. 13:35
 1/3 amcsih ***** válasza:
89%
honor 7.
2016. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Nem sok különbség van köztük! A Honor 7-nek sokkal nagyobb felbontású a kamerája, de ez semmit nem ér, mivel a felbontás nem minden, és a P9 Lite ksmerája 1000x jobb képeket csinál. Ezen kívül bár az akksija is 100 mAh-val kisebb, viszont kb. 1 évvel fiatalabb típus, így elvileg tovább kap frissítést, és már most alapból Marshmallow van rajta, és nem mellékesen olcsóbb, ár-érték arányban sokkal jobb, P9 Lite-ot ajánlom!
2016. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
69%

Én azt javasolom hogy a honor-t vedd meg!


Ki is fejtem miért. (amúgy én pont ugyan ott vagyok a vásárlásban mint te és két hónapig böngésztem külön féle készülékek után három esélyest vizsgáltam meg alaposan honor 7, Nexus 5x, P9 lite)


Papíron:

a honor jobb hardverben mint a p9 lite

és SW ben ugyan olyanok (vagy a honor nyer de én úgy számoltam és tudom hogy ugyan olyanok) mind kető az android legújabb verzióját kapta és mind kettő 4.2 emui kap


tehát papíron a honor nyer DE a gyakorlatban kicsit közelebb van a a p9 lite az elsőhelyért vívott csatában a célvonalhoz.


A p9 lite ram miat belasulhat de általánosan a gpu miat gyorsabb. a p9 lite mindent tud amit tudnia kell,ezzel szemben a honor hajlamos bizonyos dolgokat félre értelmezni (ezek viszont extrák amik egy része nincs a p9 lite ban) tehát kijelenthetjük hogy a p9 lite stabilabb valamivel.


Különbségek: a honor rendelkezik gyro sensorral ami nagy különbség továbbá infra szenzora is van és az ujj lenyomat olvasó érintő képernyő is ami a fel-le jobra-balra mozdulatokat és az érintést érzékeli (a p9 lite csak az érintés)


a p9 lite jobb kamerát kapot tisztább kép és észinek hangfala hangosabb


a honor nagyon stabil mobil de az ujj lenyomatnál hajlamos félre értelmezni hogy érintés mozgás (vagy valami más) történt illetve a "rajzolva" elő hozott appoknál sem mindíg hibátlan a rendszer


ha bizonytalan vagy adok pár linket amik alapján válaszoltam neked így biztos döntésre jutsz majd.


Linkek:

gsmarena (p9 lite vs honor 7 vs nexus 5x):

[link]

mobilarena (p9 lite):

[link]

mobil arena (honor 7):

[link]


természetesen van a nexus-ról is mobil arénás cikk ja érdekel


a honornál még megemlítendő hogy több ram van benne rosszabb videó kártya és van okosgombja is(plusz programozható gomb)


nézd meg mindegyik linket mielőt véglegesítenéd választásod!

2016. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!