Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 gt-i9505...

Samsung galaxy s4 gt-i9505 okostelefonom van nagyon gyorsan lemerul kb 2-3 orat bir ki allando hasznalat alatt Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Feltoltom 100-ra ki huzom a toltot ugy hagyom 1 ora utan 80%on van utana nem merul tovabb.

Ha meg hasznalom akkor is gyorsan merul csak ha nagyon feketitett hatteru jatekot jatszok akkor merul normalisan.

Minden hulyeseg ki van kapcsolva csak a kepernyo elforgatas,hang, energia takarekossag van bekapcsolva


Fenyero 0% on van neha nagyon neha normalisan mukodik. Ha meg beirom hogy *#0228# a telefonba es quick startozom hogy megnezzem h valojaban mennyi %-on van az akkum akkor pl: 78%-rol 49% merul aztan meg nagyon lassan merul. Lezarom a kepernyot es visszaall lassan 60-65%-ra de nem tom hogy. Kerlek segitsetek. Esetleg uj akku vetel is szoba johet ha ez megoldja a problemat


A válaszokat előre is köszönöm:)



2016. júl. 30. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg akku probléma. 3 éves modell már, ennyi idő alatt simán meghalhat a gyári akku, ha nincs szerencséd. Ha megnézed a hátlap alatt, nincs kicsit "felpúposodva" az akku?
2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nincs felpuposodva akku max 5honapos lehet

A mobilt 3hete vettem azt mondtak kb 2honapos lehet de sztem megvan 5-6honapos is mert a sarjai nehol nagyon meg van karcolva mintha utottek vertek volna (mert ugye hasznalt)

2016. júl. 31. 17:49
 3/7 A kérdező kommentje:
#sarkai#
2016. júl. 31. 17:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha veszek uj akkut es akkor se jo akkor a mobilnak van baja es akkor meg azt kell vennem??
2016. júl. 31. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

keress rá valahol (pl. ebay-on:

GT-I9505 6200 mAh

én is ilyet használok és jó... :)

2016. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is ez a problemam:(ez gyari hiba ugy hallottam...xar,ahogy van:(

Speed shopban vettem erdeti aksit...az is ilyen rossz:(

S7-es lenne jo:)

2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet de az meg nagyon drága.

nekem kb 2017 március körül választok uj telot lg g3 remélem az sokkal jobban birja majd eddig volt egy lg-m és nagyon jo az akkumulátoruk meg a szoftver , hardver ..stb

mikor eredeti töltövel töltöm akkor 380mah el tölt rohadt lassan kicseréletem a kábelt a töltö maradt az eredeti és kb másfél óra alatt feltölt 0%-ról 100%ra de 10-20 perc után ki kell huznom a töltöt mert nagyon melegszik a mobil aztán ha lehült akkor visszadugom.

10perc alatt 15-20% ot tölt!

2016. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!