Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy Nokia lumia 620...

Viven kérdései kérdése:

Nekem van egy Nokia lumia 620 as telefonom és van egy kérdésem ez miért van?

Figyelt kérdés
Nem tudok az aruhazba belépni régóta.A tasak mellett 1 es szám h frisitett.Hibakodot ír ki állandóan.A Windows 8.1 van rajta.Mindent megcsináltam amit irt hogy kijavitsa a hibát de nem sikerült.Gyarira nem alitottam visza mert szerintem ez nem segít.Ma a képernyőm.elmosodott ilyen szines "hangyás"lett a kijelző (már másodjára történik)Nincs gyakran tererom(azt irja;jelzi hol ott van a tobieknek akiknek t-mobilja van)Az a kérdésem miért vannak ezek a hibák.Nem talán elromlik a készülékem rovididon belül?

2016. aug. 1. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítsd viszza gyári állapotba, ha az sem segít, vidd szervizbe.
2016. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de egy ismerősömnek is wp van és úgyanúgy hibás volt,amikor vissza alitotta nem segített.Idő pazarlás lenne (kitudja lehet hogy 8.1se lehet ne frisiteni vissza)Ja és állandóan frisites t ír hogy 10mb. helyre van szükség hogy uretsek pedig van még több is.Nekem azt mondták hogy lehet belül a csatlakozások hullanak szét.Menyibe kerülne megjavítani?Inkább meg erne már új?
2016. aug. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!