Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb navigáció telefonr...

Melyik jobb navigáció telefonra? Sygic, vagy iGO?

Figyelt kérdés

Ne csak annyit, hogy ez-vagy az, hanem hogy miért is?

Véleményt is kérnék :)



2016. aug. 2. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Xperia Z2-re lenne


Valamint később meg is venném az Európai licenszet, csak nemigazán tudom melyik lenne jobb... melyik megbízhatóbb, stabilabb, pontosabb, melyikben van több infó stb..?

2016. aug. 2. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Sygic van, 25 dollar volt europa. Az iGo ha joll tudom joval dragabb. Nekem ninc iGo, ugyhogy nem tudok hasonlitani, de a Sygic eleg jo.
2016. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az iGo 30, azt már néztem, tesztelés képp mindkettő próbaverzióját letöltöttem
2016. aug. 2. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha esetleg csinálok a későbbiekben egy gyári beálítást, vagy valami, eltűnik a licensz, vagy email címre adják?
2016. aug. 2. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:

A licensz emailre megy androidnál és apple-id-re az ios-en.

Az a 30 az igo esetében biztos hogy életre szól? Ha jol tudom az iGo keményen átverte az összes kliensét, mikor megváltoztatták az app nevét csak azért hogy ujra ki kelljen fizetni ha upgradolni akarok.

2016. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, úgy olvastam hogy az is végleges, nem időkorlátos.

Eddig a sygicet próbáltam csak, de rákerestem pár napja az iGO ra és láttam hogy az is fentvan a Play-en (régebben nem volt) és nem tudom melyik lenne jobb

2016. aug. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!