Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytame az Iphonomat és...

Natika1258 kérdése:

Elhagytame az Iphonomat és voltam be a rendőrségre ott mondták hogy be lehet mérni de szükséges az IMEI szám. Viszont a probléma az hogy használtan vettem a telefont és igy nem tudom a számot. mit lehet ilyenkor tenni hogyan lehet megkeresni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet.


Esetleg ha itt belépsz, talán írja:

[link]


Nem volt még iphone-m, szóval nem tudom írja-e, de ha nem akkor tényleg igaz hogy sehogy.

2016. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azaz az opció még ha az előző tulajt felhívod hátha megvannak a papírok. De szerintem nem lesz. Esetleg az iPhone doboza.. De ha használtan vetted valószínűleg nincs meg, hisz ha meglenne akkor nem tetted volna fel a kérdést.
2016. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a telefonodat, hátha megtalálta valaki, és megegyezhettek. Vannak még csodák...
2016. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

# 3/3


Szerintem ha nem hívta fel mielőtt feltette a kérdést, sőt amikor észrevette hogy eltűnt, akkor meg is érdemelné hogy ne kapja vissza:D De reméljük nem így volt.

2016. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam laptopról köszönöm azoknak akik próbáltak segiteni akik meg csak örültek a bajomnak azoknak ennek a dolognak a 100x rosszát kivánom :) :*
2016. aug. 2. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
atkozodsz ? :-D
2016. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
imei lett meg vagy a telefon?
2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyu! A szolgaltatod tudja milyen IMEI-el leptel be a halozatukba utoljara.

De kerlek ne engem atkozz meg ha nem akarjak megmondani neked.

2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az IMEI lett meg :)
2016. aug. 2. 22:40
 10/11 anonim ***** válasza:
és a find my iphone funkció nem lett meg? ;)
2016. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!