Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S6 Stock ROM feltelepít...

Galaxy S6 Stock ROM feltelepítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne némi gondom magával a telepítéssel. Szóval az a helyzet, ROOT oltam, és töröltem 1-2 app ot, de most pedig szeretném ha gyári helyzetben lenne. Na most ugye ez megoldható FS el, de attól még az app ok hiányoznak. UNROOT oltam, de nem enged feltelepíeni egyetlen Stock ROM ot sem. Ennyire nem mindegy hogy mi kerül fel rá? Mert letöltöttem egy verziót, 6.0.1 ami Hungary régiós, de azt írja hogy Write Error. Viszont nem passzolt 100% ban a neve a Stock ROM nak azzal ami a mobilon van viszont ami rajta van azt nem is találtam o.O A lényeg hogy a mobil cseh országban lett vásárolva, ez bezavarhat valamit?

Az alapsáv verziója: G920FXXS4DPG1, a Build pedig ugyanez de az utolsó szám 2 es, és lehet én vagyok szerencsétlen de nem találtam ezt a verziót, elvileg fel kellene menni másik verziónak is :/


2016. aug. 3. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg Cseh romot feltenni.

Lesz benne magyar nyelv, ugyanolyan lesz mint eddig.

2016. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindent, kemény munkanap volt, de most erre szánom minden időm. Utánaolvastam és azt írja, ez a verzió Francia, de nem gond, felőlem Üzbegisztán is lehet, csak működjön. Am tudom, van benne mindenféle nyelv, ez nem is probléma, csak fel lehessen tenni, ilyen apróságok már másodrangúak.
2016. aug. 3. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy sikerült?

Samsung sajnos makacs e téren, pl Sony-nál bármilyen romot tudsz tenni, ha akarod függetlenre magyarországi T-Mobile-osat is :D Persze senki nem ilyen hülye h azt tegye fel, hanem a central europe-t.


Nekem Z3-am van, Német, rátettem egy common európai romot és kész:D

2016. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nem sikerült és szerintem az agyvérzés szélén állok, mindenfelé csak Fail Fail... Drivert újratettem, és semmi, 4 féle ROM ot próbáltam eddig rá, még a rohadt Smart Switch is beállt ismeretlen probléma miatt :@@@ Meg fogok őrülni esküszöm.
2016. aug. 3. 20:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan de sikerült Stock ROM ot tenni rá *-* Francia került fel, nem tudom hogy a fenébe, holott az alap az Cseh volt o.O A lényeg hogy minden szuper, hisz működük, minden egytől egyig. A garancia gondolom max, amit elbuktam, de nem bánom, hisz működik awwhh *-* Soha többé ROOT egy ilyen frankó mobilra. 85K Antutu val meghaladtam a Galaxy Note 5 öt, amin 84K volt. Nem tudom mi a rákot akartam még elérni, mindenre képes volt amire szükségem van. Hogy többet ilyen marhaságot nem csinálok, az is biztos. Gondoltam törlök minden rendszer APP ot, ami nem kell, csak azzal nem számoltam hogy a repair ilyen durván idegtépő lenne. Bár már tudom hogy kell legközelebb helyrehozni, remélem soha többé nem lesz rá szükségem...
2016. aug. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!