Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nőtt duplájára a mobilne...

Miért nőtt duplájára a mobilnet ára?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok akadva!


Pár éve használtam T-Mobil Domino Web kártyát netezésre, egész jó díjszabása volt, adatforgalom függvényében szedte le a pénzt, ezzel 10 GB adatforgalom 10 ezer Ft-ba került.


Most megint szükségem lenne nagyobb adatforgalomra mobilneten, kerestem Domino Web kártyát, de újat már nem találtam. A Jófogáson vettem egy aktiválatlan Domino Web kártyát, amit aktiváltam is az ügyfélszolgálaton.

A ügyfélszolgálatos közölte, hogy most már nem a régi sávos díjszabás érvényes ezekre a kártyákra, hanem 500 Mbyte-onként 1000 Ft a levonás, azaz 10 GB adatforgalom most már 20 ezer Ft-ba kerül!!!


Hogy a jó francba lehetséges ez, hogy ilyen brutál drága itthon a mobilnet és csak felfelé mennek az árak ilyen durva léptékben? Az összes többi uniós országban évről évre meredeken esnek a mobilnet árak, Magyarországon pedig pár év alatt duplájára nő?

Nálunk miért nem követik a nemzetközi irányvonalat a szolgáltatok, meddig lesz képük még emelni a mobilnet árakat?



2016. aug. 3. 14:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem az oldalukon, nem azért ilyen drága, mert egy már kifutott díjcsomagról van szó, hanem az aktuálisan értékesített Domino Net&Roll csomag díjszabását alkalmazták a régebbi Domino Web kártyára is, annak is 1000 Ft/500 Mbyte a díjszabása! Ez egyszerűen brutális! :-(

Hogyan lehetséges ez?

2016. aug. 3. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert kartelleznek a szolgáltatónak, ha a Digi is ott lenne, csak akkor volna verseny, itt Romániában 700 forintnak megfelelő lejért kapsz havi 200 percet más hálózatokba, beleértve a külföldi hívásokat is, hálózaton belül korlátlan a beszélgetés és sms, havi 5 GB mobilnetet is kapsz .
2016. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizony így van. Ami Magyarországon nagyvállalati szuperkedvezményes flottás percdíj, azt a környező országokban feltöltős kártyával dobják utánad. Ezen felfedezés alkalmából bégessük ütemesen:

- Nem leszünk gyarmat!

És azért nem égnek még a szolgáltatók székházai, mert tényleg birkák vagyunk...

2016. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Ajánlom a Telenort:

[link]

Veszel egy sima feltöltős kártyát, rátöltesz 10 ezer forintot, megrendeled a Plusz 30 GB csomagot, és 9000 magyar pénzért lesz 30 GB neted, a maradék 1000 Ft-ot meg lebeszéled. Persze ha elég 10 GB, akkor az csak 6000 Ft.

2016. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!