Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet ezt megcsinálni?...

Hogyan lehet ezt megcsinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
4 GB-os memoriakártya van a telefonomba, de leakarom cserélni-egyenlőre csak 8 GB-osra-.Hogyan tudom a régiről áttenni az új kártyára a képeket , stb.? Gépre kell az egész sd kártya mappát feltenni, aztán átküldeni vissza a telefonra?(miután beraktam persze az újat).Még egy ide tartozó kérdés: Miért lehet az, hogy néhány alkalmazást nem lehet átteni sd kártyára(letöltött)?Előre is köszi a választ.Szép napot mindenkinek!

2016. aug. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gépre kell az egész sd kártya mappát feltenni, aztán átküldeni vissza a telefonra?


pontosan.


Alkalmazásokat meg úgy hogy visszahelyzed telóra, újat bele, majd vissza sd-re, már az újra ugye.

2016. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló,


Igen, egy az egyben másold fel a régi kártyáról a cuccokat az új kártyára, pl. fel a számítógépedre és onnan az új kártyára.


Az appok memóriakártyára telepítése: ha az app készítője nem úgy készítette az appot, akkor nem lehet áttenni.

2016. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem lehet alkalmazást sd kártyára tenni, azért van mert egyszerűen így van megírva (elvileg a másolás védelem miatt) a program. De elvileg az új android 6 már eltörli a határt a belső tároló és az sd kártya között, így oda is lehetőség lesz alkalmazásokat telepíteni, másolni stb.
2016. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor nem vagyok annyira béna :) Köszönöm a vàlaszaitokat!
2016. aug. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!