Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találkozott már valaki ehez...

Találkozott már valaki ehez hasonló hibával? Iphone 6s

Figyelt kérdés
Van egy iphone 6s-em és olyat csinál hogy az akku töltöttségi szintje megáll egy értéknél, tegnap például 100% on volt egész nap, és nem akartam elhinni hogy egésznap 1% -ot se merüljön újra indítottam és utánna már csak 47% ot mutatott. Most ezt megint eljátszotta csak most nem 100% on, hanem 52% on, ujra inditottam és leugrott 39% ra, tapasztalt már valaki ilyen hibát és ez mitől lehet? ios 9.2 rendszer van rajta

2016. aug. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

és mi a baj valójában? Amikor nyomkodod, merül?

Mi a problémád kedves ájfonjuzer érthetően?

2016. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően leírtam, az a baj hogy az akku töltés jelző ami jobb fent van, meg áll egy bizonyos értéken és hiába merül a telefon nem csökken az érték hanem ugyan ott áll, magyarán hamis értéket mutat és csak akkor mutat megint valós értéket ha észre veszem hogy elég régóta azon az az egy értéken áll, és a telefont ujra inditom. Ez lenne a hiba, és ugy vagyok vele ha már ki adtam nem kis pénzt érte akkor tudjam már hogy meddig birja még az akkum és ne kelljen ujra inditgatni állandóan ahoz hogy tudjam, ez eléggé bosszantó
2016. aug. 4. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Tàn frissíteni kéne 9.3.3ra

Ha akkor se jó, akkor hardveres bibi van

2016. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap lefrissítem csak ma már nincs rá lehetőségem
2016. aug. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!