Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt érdemes vennem?

Milyen mobilt érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy SONY Xperia Z1C mobilom van. Alapvetően telefonálásra, SMS-re, némi internetezésre és főleg zenehallgatásra (Spotify prémium)használom. Elsősorban ez utóbbi szempontot figyelembe véve melyiket válasszam? Köszönöm.

2016. aug. 5. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi penzed van ra?
2016. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is Z1C-m volt. Én Xiaomi Redmi Note 3 PRO-t vettem én nagyon nem bántam meg. 65Kért elképesztő mit tud és milyen minőségixDD ha nem tudnám hogy kínai, meg nem mondanám a róla(a MIUI-t kivéve, az árulkodó jel), na csak azzal neked az lehetne a bajod hogy ha spotifyozol akkor gondolom a mobilnet is fontos neked eléggé. Sajnos ez a teló nem támogatja a 800as(800mhz LTE,B20) frekvenciát, csak az 1800ast és a 2600ast szóval útközben illetőleg kisebb városokban csak 3G van(meg ahol nincs 1800 vagy 2600as pl nekem Gyulán nincs általában semerre), nagyobb városokban nekem pl: Békéscsabán mindig van 4G. Szóval ez az egyik dolog, a másik meg hogy azért 5,5"es telóról van szó a Z1C meg 4,5 környékén volt szóval nagyságban van különbség, bár én ezt is megszerettem.

Amúgy egy max árat ha írnál akkor lehetne több lehetőséget is írni.

2016. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!