Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem kezdett el belassul...

Csak nekem kezdett el belassulni az iPhone 5s-em?

Figyelt kérdés
Mostanában kezd olyan szinten belassulni a telóm hogy teljesen befagy 5-6 percekre (úgy hogy utoljára csak lezárva volt). Nem olyan gyorsan reagál dolgokra mint régen... A memória sincs annyira betelve hogy erre lehessen fogni. Igaz, a telót akkor vettem mikor kijött... Szerintetek itt az idő egy új telóra vagy van valami tippetek hogy újra olyan legyen mint régen..

2016. aug. 5. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az új os miatt van, mert azt nem az 5s-re tervezik már, hanem a 6s-re. Sőt lassan a 7-re.
2016. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az uj OS a regi telora is van, nem lassit az semmit.

Nekem az iOS 9.3.3 siman megy az iPhone 4S-en.


Nalad valami van ami dolgozik a hatterben. Meg van fingatva a telo jailbreakkel?

2016. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit megprobalhatsz: kimented iTunes-ra az egeszet es csinalsz neki egy gyari visszaallitast Restore-al, ujra telepiti az appokat, talan gyorsabb lesz.
2016. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!