Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem frissül?

Miért nem frissül?

Figyelt kérdés

Huawei p8lite dual sim - es telefonom van most karácsonyra kaptam és nem frissül android 6.0-ra és emui 4.0-ra. Miért nem ??? Elvileg már kellene frissülnie mert hivatalosan kiadták a frissítését. Egy barátomnak is ilyen telója van kártyafuggetlen ( nekemm is kartyafuggetlen) és ő 1 honapja kapta de neki tegnap frissült. Akkor nekem miért nem ???


/Telefonrol vagyok bocs a helyesirasert/



2016. aug. 5. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában fokozatosan szórják ki a frissítéseket, de amúgy ha már van magyar verzó kiadva belőle akkor biztos hogy van rá mód hogy manuálisan frissítsd a pl huawei saját pc szoftverével stb, nekem pl z3cnél annyit kellett volna várni android 6.0ra hogy én felflasheltem flashtoolal mert nem bírtam ki hogy ne próbáljam ki mihamarabb.
2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És kissé részletesen leírnád nekem , hogy hogyan kell manuálisan frissíteni??
2016. aug. 5. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt le van már írva: [link]
2016. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!