Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eddig vodafonos voltam; most...

Eddig vodafonos voltam; most vettem egy telenoros kártyát. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Rendeltem neten egy telefont ami Telenor függő. Es ehhez vettünk egy kártyát, ami vodafonos. Azon kivul semmi nem változott, hogy mas lett a telefonszamon?

2016. aug. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Telenoros teló csak függetelenités után fog elfogadni Vodkás kártyát.
2016. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A telenor függő telefon kizárolag telenor kártyával lesz hajlandó szóba állni, ezért hívják függőnek. Illetve lehet függetleníteni a telefont a szolgáltatónál csak az áltlában sokkal drágább mintha eleve mondjuk a vodától vetted volna.
2016. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul irtam. Telenorfuggo a telefonom es vettünk bele egy telenoros kártyát de én eddig vodafonos voltam
2016. aug. 5. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy más lett a számod, de ha annyira akartad volna át lehet vonni vodás számot telenorhoz
2016. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!