Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Verne Thor télleg olyan...

A Verne Thor télleg olyan amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Verne Thort venni de azért szeretnék megbizonyosodni arrol hogy télleg olyan amilyennek mondják.Lehetőleg olyan válaszoljon akinek van tapasztalata vele.

Vagy még van olyan telefon ami 30 000 ft környékén van és nem Dooge?


2016. aug. 5. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
En mar mind a 3 kerdesesre valaszoltam es itt is bisztositalak h nagyon jo telefon ennel roaszabb telefont nem vennek.
2016. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jo de szeretném másnak a véleményét is.

Amugy mi az ami nem jó a vernee thorban csak mert ninc olyan hogy tökéletes

2016. aug. 5. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi h nem nagy marka de aki nyitott erre az kap egy nagyon jo mobil
2016. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért nagyon jó ár érték arányú telefon. Igaz, hogy még a 2 éves telefonom most is többet tud ennél, de mit várjon az ember 30-40 rugóért mi? :). Ha nem tehetném meg, hogy drága telefont vegyek, hanem rá lennék szorulva erre az árkategóriára akkor ez lenne az egyik esélyes az biztos :).
2016. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van, nagyon jó telefon.
2016. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia szerintem jó telefon alapból de a kamera katasztrófa mind elől mint hátul ha valakinek ez számít ne vegye meg ezt a telefont
2016. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!