Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kávétól elázott telefon esete?

Kávétól elázott telefon esete?

Figyelt kérdés
Szóval igen, itt egy újabb idióta. :D Sajnos a 2 hónapja vadiújan megvásárolt garanciás Concorde Smartphone Spirit készülékemre folyt egy kis kávé. Nem vagyok szakértő, de úgy tudom, amint folyadék éri a telefont, azonnal ki kell venni az akkumulátort, és szellős helyre tenni, nem piszkálni. Ezt megtettem, azonnal szétszedtem, aztán a polcon pihent 3 teljes hetet. Most mertem megnézi, bekapcsolni. Látszólag semmi baja, már örültem is mikor láttam, hogy bekapcsol, működik rajta minden gomb, kijelző, hang, stb. Egyedül az érintésre nem reagál az érintőképernyő.. Tudom, vigyem szervizbe. De sajnos a körülményeim jelenleg nem engedik ezt. Esetleg tudtok bármiféle tanáccsal ellátni ezügyben? Hálás köszönet.
2016. aug. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A kávé jóval sűrűbb, mint a sima víz. A víz még csak-csak elpárolog, de a kávéból sajnos marad beszáradva bőven a telóba.
2016. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor semmit sem tudok vele csinálni? :(
2016. aug. 5. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak a telefonnak amikor legyártották már akkor mindegy volt. Vegyél egy normálisat :)
2016. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobhatod el. Nekem a laptop billentyűzetre löttyent egy kis kávé és cserélni kellett a billentyűzetet.
2016. aug. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!