Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik mobiltelefo...

Szerintetek melyik mobiltelefon processzor a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék új mobiltelót venni, de nem tudom, melyik procijában bízhatok meg jobban, melyik képes többre.Az eddig kinézett procik: Snapdragon 650 (6x1,8), Snapdragon 616 (4x1,5+4x1,2), Snapdragon 615 (8x1,7), MTK MT6753 (8x1,3) és MTK Helio x20 (2x2,3,4x2 és 4x1,4). Köszi előre a segítségeteket!

2016. aug. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem egy processzort veszel, hanem egy egész mobilt, a processzor egy dolog a sok közül, önmagában nem lesz ettől egy mobil jó van rossz, a körítés is számít
2016. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan a telók a következők:Redmi Note 3 pro, Ulefone Power, Apollo Lite, Redmi 3 pro és Asus Zenfone Selfie. Az Ulefone tetszik az aksija miatt, de a prociját nem tudom mennyire gyors, a Redmi 3 Pro és a Redmi note 3 Pro-nál pedig nem tudom, mennyire frissíthető a szoftver.Az Apollo Lite-ról semmit nem tudok igazából, azonkívül, hogy hardwaresen elég jól hangzik.
2016. aug. 6. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Az appolo litenak a legerosebb a procija ezek kozul
2016. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!